Dronforum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

Haydi Tanışalım

cifcimesut 

Moderatör
Merhaba. Ben İlk Uçuş Teknoloji İHA Pilotu Kursu Müdürü ve eğitmeni Mesut Çifçi. Hava Kuvvetleri Komutanlığında 28 yıl F-16 uçak teknisyeni ve uçak bakım hareket yöneticisi olarak görev yaptıktan sonra emekli oldum. Daha sonra 2 yıl Özel Havacılık Listesinde meslek öğretmeni olarak çalıştım. Şimdi Maiden Flight Tech Havacılık şirketinde İHA öğretmeni olarak görevime devam ediyorum. Havacılık hakkında tüm sorularınıza cevap vermek üzere her daim yanınızda olduğumu biliniz. Saygılarımla...

Ekli dosyalar

• 2020-12-18 20.49.26.jpg
    2020-12-18 20.49.26.jpg
    61.3 KB · Görüntüleme: 1

Oğuzhan Dinç

Yeni Üye
Herkese Merhaba
İsmim Oğuzhan Dinç Manisa Merkezde Esnafım eğlence sektörüyle uğraşıyorum.
İlk uçuş teknoloji İHA Piloto öğrencisiyim, eğitimim bitti ve eğitmenim Mesut Çiftçi tarafından çok başarılı bir eğitim aldım kendisine çok teşekkür ediyorum.

Demirkolumut41

Yeni Üye
Merhabalar Öncelikle Dronforum Hayırlı Olsun İsmim Umut Madein Flight Tech Öğrencilerindenim Bir Fabrikada Kalite Direktörlüğünde Çalışıyorum Kocaeli’de Yaşıyorum.

berkeren

Yeni Üye
Herkese selamlar,
Adım Berk, İzmir de ikamet ediyorum. Özel bir şirkette mühendis olarak görev yapıyorum. İHA belgemi Maiden Flight dan aldım ve iyiki almışım. Fotoğraf ve Drone hobilerim, Dji mini 3 pro ve Fuji xs-10 sahibiyim. Tecrübelerimi 😅 paylaşmaya hazırım

kıvanç

Yeni Üye
Selamlar ;. Forum sitesi hayirlı,herkesin hayrina olsun inşallah ben kıvanç TCDD de demiryolunu tamir eden demiryolu uzerinde seyir eden iş makinası oparatörüyüm, dronum yok henuz alirsam en üst modelini alayim.bir.sefer alayim.diyenlerdenim sartlar uygun olursa inşlh birgun bnde dron.sahibi olacağım herkese selamlar

Shannara

Yeni Üye
Tüm dostlara selamlar,,
Adım Serkan, İzmir de ikamet ediyorum. Sigortacıyım ayrıca fotoğraf ve video işleri ile uğraşıyorum.. İHA belgemi Maiden Flight dan aldım. Dji mini 3 pro sahibiyim. Hayırlısı olması dileğiyle ...

Vedat G. 

Süperadmin
Selamlar ;. Forum sitesi hayirlı,herkesin hayrina olsun inşallah ben kıvanç TCDD de demiryolunu tamir eden demiryolu uzerinde seyir eden iş makinası oparatörüyüm, dronum yok henuz alirsam en üst modelini alayim.bir.sefer alayim.diyenlerdenim sartlar uygun olursa inşlh birgun bnde dron.sahibi olacağım herkese selamlar
İnşallah en güzeli olur

Mahmut Hoca

Yeni Üye
Merhaba,
Ben Mahmut Toprak, Isparta'da öğretmenim. Aynı zmaanda ISFODER ( Isparta Fotoğraf ve Sanat Derneği) nin kurucularındanım. Vedat ve Mahmut hocalarımızdan iha 1 eğitimi almıştım. Ama dron sahibi olmak yeni nasip oldu. DJI Mavic -2 aldım ama epey tecrübesizim :)

Konuyu görüntüleyenler